-12%


Силовий тренажер із розвантаженням Гравітрон - Турнік бруси
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Тренажер із розвантаженням Гравітрон Турнік бруси з розвантаженням
Характеристики:
- Тренажер із розвантаженням, відмінно підходить для спрощення роботи в підтягуваннях та віджиманнях на брусах.
- Напрямні виконані із сталевого кругляка 30мм
- Вага "вантажоблоку" 100кг.
- Основна рама - труба 80х60, всі частини, що рухаються і обертаються, працюють на підшипниках.
- Матеріал: Труба профільна 60*60*2 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага грузоблока | 100 кг |
| Крок навантаження | 5 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Професійне |
| Види вправ | Нижня тяга, Приведення стегна, Розгинання рук, Верхня тяга, Згинання рук, Розгинання ніг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Тренажер із розвантаженням Гравітрон Силові тренажери Турнік бруси з розвантажуванням |
| Клас | Професійні |
| Основний колір | Сірий, Чорний |
| Висота | 220 |
| Максимальна вага користувача | 150 |
| Ширина | 85 |
| Вага | 175 |
- Ціна: 44 500 ₴
