ПРОФ
-4%










Одиночна блокова рама стек 60 кг Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Одиночна блокова рама стек 60 кг Профсерія
Додатково можна замовити:
- додаткові вантажні стеки;
- захист стеків;
- упори для ніг в нижній тязі;
- упори в стегна для верхньої тяги;
- рукоятки, і інше

Особливості:
- Велика кількість вправ.
- Полімерне фарбування.
- Вага стека: 60 кг (базовий, опціонально може бути збільшений, або зменшений)
- Д*Ш*В: 100*126*210 см
- Направляючі виготовлені з нержавіючої сталі.
- Шківи для троса обертається на двох підшипниках; втулки в стеках - поліуретанові, все це гарантує довговічну і стабільну роботу тренажера
- Стандартний колір фарбування: чорний, сірий
- Вага стека, колір фарбування і т.п. параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта.
- Вага тренажера: 120 кг
- Матеріал: Труба профільна 60*60*2 мм


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага грузоблока | 60 кг |
| Крок навантаження | 5 кг |
| М'язи, що тренуються | Сідниці, Руки, Плечі, Груди, Спина, Ноги |
| Види вправ | Приведення стегна, Відведення стегна, Кросовер, Розгинання рук, Згинання рук, Верхня тяга, Нижня тяга, Розгинання ніг |
| Вага | 120 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Одинична блокова рама стек 60 кг Профсерія Силові тренажери Блочна рама кросовер |
| Клас | Професійні |
| Основний колір | Сірий |
| Висота | 210 см |
| Профіль металу | 60*60*2 мм |
| Ширина | 126 см |
| Глибина | 100 см |
- Ціна: 24 000 ₴


