Топ










Диск металевий Olimp 15 кг на гриф 30 мм з порошковим покриттям
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
- Діаметр диска 360 мм
- Товщина 30 мм
- Отвір 31 мм
- Протиударне фарбування.
- Для спортзалів і домашніх тренувань

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Покриття млинців | Порошкова фарба |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Стан | Новий |
| Тип | Млинці |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Диск металевий Olimp 15 кг на гриф 30 мм із порошковим покриттям |
| Клас | Для дому, Полупроф, Професійні |
| Покриття дисків | Полімерна порошкова фарба |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Кількість у комплекті | Один диск |
| Толщина диска | 30 мм |
| Вага диска | 15 кг |
| Особливість дисків | Протиударне фарбування |
| Зовнішній діаметр дисків | 360 мм |
- Ціна: 1 475 ₴
