ПРОФ
-8%










Лавка професійна універсальна + Олімпійські гантелі по 46 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка професійна універсальна + Олімпійські гантелі по 46 кг
Характеристика гантелей:
- Вага гантелі: 46 кг
- Отвір у дисках: 50 мм
- Розміри дисків: 5 кг - ф22 см, товщина 3 см
- Для виробництва використовується високоміцний чавун.
- Гриф гантельний 50 см, металевий з вороненим покриттям.
- Діаметр грифу 28 мм
- Вага грифу 6.5 кг
- Діаметр грифа: 49 мм
- У комплекті 2 затискні фіксатори
- Насічка проти ковзання рук
Комплектація гантелей:
- 2 шт. - гантельний гриф 50 см.
- 16 дисків по 5 кг
- 4х гвинтові затискачі
- Загальна вага 93 кг.
Характеристика лавки:
- Висота: 45 см
- Загальна ширина: 55 см
- Ширина спинки: 33 см
- Максимальне навантаження: 300 кг
- Профіль конструкції: 80х60, 60х60, 50х50, 60х30 мм
- Довжина: 130 см/156 см (під кутом 0° спинки)
- Вага: 25 кг
- Регулювання сидіння: 4 рівні
- Регулювання спинки: 5 рівнів
- Пофарбована порошковою фарбою

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 92 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гантелі |
| Тип грифа | Прямий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава професійна універсальна + Олімпійські гантелі по 46 кг |
| Клас | Для дому, Полупроф, Професійні |
| Форма грифа | короткий (для гантелей) |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний, Червоний |
| Висота | 45 см |
| Тип лави | Довжина жиму, Універсальна, З негативним кутом нахилу, Для жиму, Для жиму під нахилом |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Регулювання спинки | Да |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Довжина лави | 130 см |
| Ширина спинки | 33 см |
- Ціна: 23 000 ₴

