Новинка










Лавка для жиму + 4 грифа + 85 кг дисків в АВС пластику
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму + 4 грифа + 85 кг дисків в АВС пластику
Комплектація:
- Універсальна лавка для жиму з тренажерами
- Диски з протиударним покриттям 4x 10 кг, 6x 5 кг, 4x 2,5 кг, 4x 1,25 кг
- Гриф прямий гантельний 45 см - 2 шт., гайки - 4 шт
- Гриф прямий, для штанги, 180 см, 2 гайки, хромований
- Гриф слабовигнутий, 120 см, 2 гайки, хромований

Характеристика лавки:
- 4 рівнева регулювання кута нахилу спинки
- 4 рівнева регулювання висоти стійок під штангу
- Сидіння і спинка виготовлені з високоякісної екологічної шкіри
- Вага лавки: 22 кг
- Зріст користувачів: до 180 см
- Максимальне навантаження: 170 кг
- Відстань між стійками: 60 см
- Регульовані стійки: 97,5 - 116 см
- Максимальне навантаження на тренажери: 40 кг
- Габарити лавки: 143 см х 135 см х 125 см
- Розміри сидіння: 30 см х 28,5 см х 4 см
- Розміри спинки: 25 см х 70 см х 4 см
- Сталеві профілі: 37 x 37 мм
- 4-ступінчастий регульований кут спинки (від 0 до 45)
- Приставка Скотта регульована

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 100 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Пластик |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму + 4 грифи + 85 кг дисків в АВС пластику |
| Клас | Для дому |
| Форма грифа | Прямий |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Тип лави | Універсальна, З приставкою Скотта, З упором для ніг, Баттерфляй |
| Висота стійок | 116 |
| Регулювання спинки | Да |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 13 100 ₴





