ТОП










Лавка для жиму + Штанга з прямим грифом 50 кг
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму + Штанга з прямим грифом 50 кг
Комплектація:
- Універсальна лавка для жиму з тренажерами
- Диски з протиударним покриттям 2x 10 кг, 2x 5 кг, 4x 2,5 кг, 2x 1,25 кг
- Гриф прямий 150 см, 2 гайки, хромований, навантаження до 150 кг

Характеристика лавки:
- Висота стійок під штангу не регулюється
- Сидіння і спинка виготовлені з високоякісної екологічної шкіри
- Виготовлена згідно з нормою EN957 – 4
- Вага лавки: 22 кг
- Зріст користувачів: до 180 см
- Максимальне навантаження: 170 кг
- 4-ступінчастий регульований кут спинки (від 0 до 45)
- Приставка Скотта регульована
- Відстань між стійками: 60 см
- Регульовані стійки: 97,5 - 116 см
- Максимальне навантаження на тренажери: 40 кг
- Габарити лавки: 143 см х 135 см х 125 см
- Розміри сидіння: 30 см х 28,5 см х 4 см
- Розміри спинки: 25 см х 70 см х 4 см
- Сталеві профілі: 37 x 37 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 28 |
| Вага | 50 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Покриття млинців | Пластик |
| Замки | Гайка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму + Штанга з прямим грифом 50 кг |
| Клас | Для дому |
| Форма грифа | Прямий |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму, З приставкою Скотта, Зі стійками, З упором для ніг, Баттерфляй |
| Висота стійок | 116 |
| Регулювання спинки | Да |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 10 100 ₴




