Топ
-13%










Турнік настінний KZ-Elite030
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Турнік настінний KZ-Elite030
Характеристика:
- Вага: 7 кг
- Розміри: 1100x800x260 мм
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Регулювання висунення до 200 мм
- Гачок на аксесуари вантажопідйомністю 60 кг
- Матеріали: Квадратний профіль 40х20 мм
- Труба кругла діаметр 27 мм
- Кріплення: 6 дюбелів (входять в комплект)
- Фарбування: порошкове
- Виготовляється в 2 різних кольорах: Жовтий, Червоний


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 80 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 110 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Турнік настінний KZ-Elite030 |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Качай Залізо |
| Вага однієї гантелі | 7 кг |
- Ціна: 1 600 ₴
