-8%




Турнік настінний, наддверний прямий 1 хват Чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Турнік настінний, наддверний прямий 1 хват Чорний
Характеристика:
- Фарбування: порошкове
- Діаметр – 27 мм
- Профільна труба - 30х30х2 мм
- Ширина – 110 см
- Від стіни – 40 см
- Максимальна вага – 200 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 40 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Турнік настінний, наддверний прямий 1 хват Чорний |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Качай Залізо |
| Вага однієї гантелі | 4 кг |
- Ціна: 1 150 ₴
