-11%






Шведська стінка Качай Залізо ЧЕМПІОН розбірна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Шведська стінка Качай Залізо ЧЕМПІОН розбірна
Характеристики стінки:
- Конструкція витримує вагу: до 150 кг
- Висота стелі квартири або будинку: від 2.4-2.85 м
- Висота тренажера в зборі: 2.25 м
- Довжина лавки для преса або жиму лежачи: 1.4 м
- Вага всіх компонентів у зборі: 50 кг
- Ширина встановленого тренажера: 0,66 м
- Відстань від підлоги до поперечини турніку: 2.17 м
- Відстань від стіни, на яку виходить турнік: 0.4 м
- Відстань від стіни, на яку виходять бруси: 0.69 м
- Турник кріпиться болтами на висоті 2.25 м і є стаціонарним (не пересувається), це забезпечує його цілісність з основою і не дозволяє зрушуватися навіть при ривках.
- Усі перемички сталеві та мають хромоване зовнішнє напилення, покликане зберігати зчеплення з руками у будь-яких умовах.
- М'які частини обшиті щільним шкір замом,
- він не стирається навіть після тривалого використання.
- У комплексу існує два види установки: пристінний та розпірний.


Комплектація стінки:
- Дві напрямні з металу та перемички з покриттям із платмаси: 1 комплект
- Дитяча драбинка: 1 шт
- Верхній висувний шток: 2 шт
- Нижній шток розпірний з гайкою: 2 шт
- Бруси з місцем для штанги: 1 шт
- Лавка для преса: 1 шт
- Дитячі пластмасові кільця: 2 шт
- Канат: 1 шт
- Кронштейн для кріплення турника: 2 шт
- Зібраний турник: 1 шт
- Болт М8 з гайкою для кріплення турнику: 2 шт.
- Болт М10 із гайкою: 4 шт
- Металеві виноси для кріплення шведської стінки до стіни: 4 шт.
- Ростомір: 1 шт
- Болт М10: 4 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Шведська стінка |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Відстань від стіни | 25 см |
| Вага | 50 кг |
| Колір | Білий |
| Тип кріплення | До стіни |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 66 см |
| Висота | 225 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Шведська стінка Качай ЗалізоЙОПІОН розбірна |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Білий |
- Ціна: 8 500 ₴
