Топ
-6%




Шведська стінка Качай Залізо Sport Power розбірна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Шведська стінка Качай Залізо Sport Power розбірна
Характеристики стінки:
- Конструкція витримує вагу: до 150 кг
- Висота стелі квартири або будинку: від 2.4-2.85 м
- Висота тренажера в зборі: 2.25 м
- Довжина лавки для преса або жиму лежачи: 1,4 м
- Вага всіх компонентів у зборі: 50 кг
- Ширина встановленого тренажера: 0,66 м
- Відстань від підлоги до поперечини турніку: 2.17 м
- Відстань від стіни, на яку виходить турнік: 0.54 м
- Відстань від стіни, на яку виходять бруси: 0.69 м
- Турник класичний та жорстко з'єднаний з рамою, це виключає його коливання під час підтягування.
- Лавка посилена залізними брусами і призначена не тільки для прокачування преса, а й жиму.
- П'ятки, на яких базується вся конструкція, прогумовані і не продавлюють лінолеум.
- Поперечини гімнастичних сходів металеві, зверху пластикове антиковзне напилення.

Комплектація стінки:
- Дві напрямні з металу та перемички з покриттям із платмаси: 1 комплект
- Болт М10: 2 шт
- Верхній висувний шток: 2 шт
- Нижній шток розпірний з гайкою: 2 шт
- Кронштейн для кріплення турніку: 2 шт.
- Зібраний турнік: 1 шт
- Болт М8 з гайкою для кріплення турніку: 4 шт
- Бруси з місцем для штанги: 1 шт
- Лавка для преса: 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Шведська стінка |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Відстань від стіни | 25 см |
| Вага | 50 кг |
| Колір | Чорний |
| Тип кріплення | До стіни |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 66 см |
| Висота | 225 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Шведська стінка Качай Залізо Sport Power розбірна |
| Клас | Для дому, Професійні, Полупроф |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
- Ціна: 8 800 ₴
