




Диск чавунний 10 кг на гриф 50 мм диск металевий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Диск чавунний 10 кг на гриф 50 мм диск металевий
- Вага: 10 кг
- Діаметр отвору: 51 мм
- Товщина диска: 3 см
- Зовнішній діаметр диску: 30 см
- Матеріал: чавун
- 51 мм під гриф 50 мм
- Диски металеві з порошковим ударостійким покриттям
- Діаметр посадочного отвору 26,5 мм і 51 мм (Олімпійський)


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Стан | Новий |
| Тип | Млинці |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Диск чавунний 10 кг на гриф 50 мм диск металевий |
| Клас | Для дому, Полупроф |
| Покриття дисків | Полімерна порошкова фарба |
| Матеріал дисків | Чавун |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Кількість у комплекті | Один диск |
| Толщина диска | 30 мм |
| Вага диска | 10 кг |
| Особливість дисків | Протиударне фарбування |
- Ціна: 1 500 ₴




