Топ










Штанга розбірна 123 кг металеві диски
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга розбірна 123 кг металеві диски
Характеристики
- Вага: 123 кг
- Вага прямого грифа 8 кг, довжина 180 см
- Диски - 2 по 25 кг, 2 по 15 кг, 2 по 10 кг, 2 по 5 кг, 2 по 2.5 кг
- Зовнішній діаметр дисків: 25 кг – 30 см, 15 кг – 30 см, 10 кг – 30 см, 5 кг – 20 см, 2.5 кг – 20 см
- Диски без фарбування
- Гриф: 1 шт.
- Замки: 2 шт.
- Довжина грифа: 180 ми
- Довжина посадкового місця з кожної сторони: по 35 см
- Діаметр грифа: 25 мм.
- Матеріал грифа: сталь


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Штанга |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Вага | 123 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Замки | Клямка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга розбірна 123 кг металеві млинці |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Макс. навантаження на гриф | 200 кг |
| Покриття дисків | Без покриття |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Довжина прямого грифа | 180 см |
| Вага прямого грифа | 8 кг |
| Тип замка | Замок |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Сірий |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
- Ціна: 10 500 ₴



