Топ
-13%










Диск поліуретановий 25 кг на гриф 50 мм Zelart диск металевий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Диск поліуретановий 25 кг на гриф 50 мм Zelart диск металевий
- Для спортзалів та домашніх тренувань
- Тип: Диск
- Загальна вага: 25 кг
- Покриття: поліуретан
- Посадковий діаметр: 51 мм
- Колір чорний
- Ціна вказана за 1 шт
- Покриття з високоякісного поліуретану захищає від пошкоджень як самі диски, так і підлогу в спортзалі, до того ж завдяки йому знижується рівень шуму.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 25 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Покриття млинців | Гума |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип | Млинці |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Диск поліуретановий 25 кг на гриф 50 мм Zelart-диск металевий |
| Клас | Професійні |
| Покриття дисків | Полиуретан |
| Внутрішній діаметр дисків | 51 мм |
| Матеріал дисків | Сталь, Полиуретан |
| Бренд | Zelart |
| Кількість у комплекті | Один диск |
| Вага диска | 25 кг |
- Ціна: 5 900 ₴

