Топ
-13%




Стійки під штангу 50 на 50 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Стійки під штангу 50 на 50 мм
Характеристики:
- Профіль - 50x50.
- Колір: Чорний, білий або комбінований.
- Порошкове фарбування.
- З заглушками для профілю.
- Висота основної конструкції 95 см.
- Макс висота стійок 165 см.
- Ширина від 30 см до 125 см
- Максимальне навантаження 300 кг.
- Вага стійок 20 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Вага | 20 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 125 см |
| Висота | 165 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Стійки під штангу 50 на 50 мм |
| Клас | Для дому |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний, Білий |
| Висота стійок | 165 |
| Макс. навантаження на стійки | 300 |
| Регулювання стійок | Да |
| Покриття стійки | Краска |
| Матеріал стійки | Сталь |
- Ціна: 3 450 ₴
