Новинка
-13%










Стійки під штангу Magnus-300 незалежні регульовані
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Стійки під штангу Magnus-300 незалежні регульовані
Технічні параметри:
- Профіль металу 40х40 мм, товщина 2 мм.
- Максимальне навантаження на стійки 250 кг.
- Конструкція стійок дуже міцна і надійна.
- Призначення: домашнє
- Тип: універсальна стійки під штангу
- Вправи: штанга
- Рама: посилена
- Профіль рами: 40х40 мм, 30х30 мм, товщина стали 2 мм
- Максимальне навантаження: 250 кг
- Габарити в робочому стані (ДхШхВ): 43x51x104-157 см (габарити однієї стійки)
- Регулювання висоти держателів для штанги: 104-157 см (7 рівнів, крок регулювання 10 см)
- Вага: 13 кг



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnus |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Вага | 13 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 51 см |
| Висота | 157 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Стійки під штангу Magnus-300 незалежні регульовані |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Magnus ABARQS |
| Основний колір | Червоний, Чорний |
| Довжина: | 43 см |
| Висота стійок | 157 см |
| Макс. навантаження на стійки | 250 |
| Покриття стійки | Краска |
| Матеріал стійки | Сталь |
- Ціна: 3 100 ₴

