Новинка
-16%


Стійка під гантелі кутова Woutan розбірна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Стійка під гантелі кутова Woutan розбірна
Тренажер призначений для зручного зберігання 10 пар професійних гантелей масою від 1 до 10 кг в умовах закритих приміщень.
Характеристики:
- В основі профіль 40х40
- Висота 115 см
- Ширина 40 см
- Навантаження - до 150 кг
- Вага - 12 кг
- Колір чорний або білий
- Фарбування: порошкове
- Конструкція: горизонтальна (розбірна)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вага | 12 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 115 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Стійка під гантелі кутова Woutan розбірна |
| Клас | Професійні |
| Бренд | Woutan |
| Основний колір | Білий |
| Регулювання стійок | Немає |
| Покриття стійки | Краска |
| Кількість посадкових місць | 20 |
| Матеріал стійки | Сталь |
- Ціна: 5 100 ₴
