Новинка
-13%










Лавка для преса гнута складна Magnus ергономічна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для преса гнута складна Magnus ергономічна
- Регульований кут нахилу спинки
- 5-ть ступенів регулювання кута нахилу лавки.
- Довжина, см: 135
- Ширина, см: 25
- Висота, см: 75
- Матеріал труби: сталь
- Габарити труби, см: 40х40
- Внутрішній матеріал подушки: пінополіетилен, який не піддається деформації і абсолютно гіпоалергенний
- Зовнішній матеріал подушки: кожзам
- Довжина подушки, см: 105
- Ширина подушки, см: 25
- Висота подушки, см: 4
- Складені розміри: Д 135 см. Ш 35 см. В 15 см.
- Максимальна вага користувача, кг: 150
- Вага лави, кг: 10
- Спеціальна комфортабельна пружна ортопедична спинка
- Складається для зберігання


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnus |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Лава для преса |
| Призначення | Домашнє |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Система навантаження | Власна вага |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для преса гнута складана Magnus ергономічна |
| Клас | Для дому |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина: | 135 |
| Тип лави | Для преса |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вага | 10 |
- Ціна: 2 200 ₴

