Топ продаж










Лавка функціональна для штанги з партою Скотта регульована
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка функціональна для штанги з партою Скотта регульована
Основні характеристики:
- Вага лавки зі стійками та тягою: 30 кг
- Загальна довжина зібраної лавки 180 см
- Довжина спинки 80 см
- Ширина спинки 30 см
- Довжина сидіння: 32 см
- Ширина сидіння: 30 см
- Довжина парти Скотта: 27 см
- Ширина парти Скотта: 42
- Кількість позицій висоти стояків: 6
- Кількість позицій висоти парти Скотта: 6
- Кількість позицій кута спинки: 6
- Висота стійок під штангу: мін. 100 см, макс. 120 см
- Кількість позицій висоти стояків: 6
- Відстань між стійками: 100 см
- Стійки можуть відокремлюватися від лавки
- Несуча конструкція виготовлена з металевого профілю 50х50 мм.
- Максимальна вага навантаження на стійки 150 кг.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава + стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 60 град. |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Вага | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 120 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава функціональна для штанги з партою Скотта, регульована |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина: | 180 см |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму, Зі стійками, З упором для ніг, Баттерфляй, З приставкою Скотта, З негативним кутом нахилу, Для жиму, Для жиму під нахилом |
| Профіль металу | 50 х 50 мм |
| Регулювання спинки | Да |
| Макс. навантаження на стійки | 150 |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 7 150 ₴




