Новинка










Лавка для жиму + Тренажер для ніг регульована
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму + Тренажер для ніг регульована
Характеристики лавки
- Міцна конструкція, яка виготовлена із сталевого профілю 50х50мм
- Важелі для тренування м'язів ніг
- Використання матеріалів високої якості
- Амортизуючі підп'ятники, які не потребують кріплення до підлоги.
- Сидіння і спинка з багатошарової фанери;
- Наповнювач — пінополіетилен, який не піддається деформації і абсолютно гіпоалергенні, що є додатковою перевагою для шанувальників активного способу життя.
- Оббивка — штучна шкіра високої якості,сітка air-mesh

Габарити
- Розмір у робочому вигляді В125хШ83хД170 см
- розміри сидіння: 35 х 30 см (Д х Ш)
- розміри спинки: 80 х 30 см (Д х Ш)
- Відстань між стійками: 73 см
- максимальна вага 300 кг

Ось основні функції і можливості тренувань, які гарантує лавка для вправ:
- Жим лежачи
- Батерфляй (Поворотні важелі з обох сторін від лавки)
- Важелі для тренування м'язів ніг ( згинання та розгинання ніг в колінному суглобі)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава + стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 60 град. |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Вага | 23 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 83 см |
| Висота | 125 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму + Тренажер для ніг регульована |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина: | 170 |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму, Зі стійками, З упором для ніг, Баттерфляй |
| Профіль металу | 50 х 50 мм |
| Регулювання спинки | Да |
| Макс. навантаження на стійки | 150 |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 4 945 ₴



