Хит продаж
-13%










Лавка для жиму + Тренажер для ніг регульована
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму + Тренажер для ніг регульована
Основні характеристики:
- розміри сидіння: 29 х 29 см (Д х Ш)
- розміри спинки: 90 х 29 (Д х Ш)
- габарити лавки: 145 х 123 х 114 см (Д х Ш х В)
- профіль: 40 х 40 мм
- 3 кута нахилу спинки сидіння
- Макс. вага користувача 120 кг
- рекомендований максимальний зріст користувача: 190 см
- максимальне навантаження на стійки: 140 кг
- Відстань між стійками: 60см
- Тренажер оснащений важелем для тренування ніг, максимальне навантаження до 40 кг
- вага лавки 18 кг
- Складається для економії місця
- Інструкція українською

Ось основні функції і можливості тренувань, які гарантує лавка для вправ:
- Жим лежачи
- Батерфляй (Поворотні важелі з обох сторін від лавки)
- Важелі для тренування м'язів ніг ( згинання та розгинання ніг в колінному суглобі)


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава + стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 60 град. |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Вага | 18 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 см |
| Ширина | 123 см |
| Висота | 114 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму + Тренажер для ніг регульована |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина: | 145 |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму, Зі стійками, З упором для ніг, Баттерфляй |
| Профіль металу | 40х40 мм |
| Регулювання спинки | Да |
| Макс. навантаження на стійки | 150 |
| Регулювання стійок | Немає |
- Ціна: 4 300 ₴
