Хит продаж
-13%










Лавка багатофункціональна + Тяга + Парта Скотта регульована
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка багатофункціональна + Тяга + Парта Скотта регульована
Основні характеристики:
- Вага лавки: 25 кг + тяга 6 кг( Висота тяги 172 см/Довжина тяги з лавкою: 209 см)
- Зріст користувачів: до 190 см
- Макс. вага користувача 120 кг
- Максимальне навантаження на стійки: 150 кг
- Регулювання висоти стійок (МАКС. / ВИСОТА МІН.) / 95-114 см
- Відстань між стійками: 60см
- Габарити лавки: 160 см х 135 см х 125 см
- Розміри сидіння: 30 см х 31 см х 4 см
- Розміри спинки: 30 см х 77 см х 4 см
- Сталеві профілі: 40 x 40 мм і 50 х 50
- 4-ступінчастий регульований кут спинки (від 0 до 45)
- Приставка Скотта регульована
- Розміри приставки "Скотта" 46 х 27 см

Ось основні функції і можливості тренувань, які гарантує лавка для вправ:
- Жим лежачи
- Батерфляй (Поворотні важелі з обох сторін від лавки)
- Важелі для тренування м'язів ніг ( згинання та розгинання ніг в колінному суглобі)
- Вправа Скота" на біцепс


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава + стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 60 град. |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Вага | 35 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 см |
| Ширина | 135 см |
| Висота | 125 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава багатофункціональна + Тага + Парта Скотта регульована |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина: | 160 |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму, Зі стійками, З упором для ніг, Баттерфляй |
| Профіль металу | 40х40 мм |
| Регулювання спинки | Да |
| Макс. навантаження на стійки | 150 |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 6 500 ₴



