-12%










Лавка регульована + Стійки 30 на 30 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка регульована + Стійки 30 на 30 мм
Лавка:
- В основі лавки профіль 30х30
- Оббивка - кожвініл
- Спинка - 90х30
- Сидіння - 38х30
- Загальна довжина лавки - 130 см
- Висота від підлоги - 48 см

Стійки:
- Профіль 40х40
- Висота регулювання від 95 см до 165 см
- Ширина від 30 см до 125 см
- Максимальна вага 200 кг

Обробка атлетичної лавки:
- 1 шар щільний войлок.
- 2 шар якісний кожзам.
- Оцинковані гаки для регулювання висоти спинки і сидіння.
- Пластикові заглушки для більш якісного вигляду виробу.
- Порошкове (Молоткове) фарбування.
- Спосіб упаковки: Картон
МОЖЛИВІСТЬ ДОКОМПЛЕКТАЦІЇ ЛАВКИ ПАРТОЮ СКОТТА, ТРЕНАЖЕРОМ ДЛЯ НІГ, ВЕРХНЬОЮ ТА НИЖНЬОЮ ТЯГОЮ

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава + стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Вага | 40 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 125 см |
| Висота | 165 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава регульована + Стійки 30 на 30 мм |
| Клас | Для дому |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний, Білий |
| Довжина: | 130 |
| Ширина стійок | від 30 см до 125 см |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму, Зі стійками |
| Висота стійок | 170 |
| Профіль металу | 30 на 30 мм |
| Оббивка | шкірвініл |
| Регулювання спинки | Да |
| Макс. навантаження на стійки | 200 |
| Регулювання стійок | Да |
| Спинка | 90х30см |
| Сидіння | 38х30см |
- Ціна: 6 000 ₴


