Топ
-8%










Лавка регульована з від'ємним кутом та партою Скотта без стійок
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка регульована з від'ємним кутом та партою Скотта без стійок
- Довжина - 130 см;
- Ширина - 30 см;
- Висота - 45 см;
- Навантаження - до 300 кг;
- Вага тренажера - 30 кг;
- Профіль виготовлення 40х40;
- Порошкове фарбування;
- Колір: білий, чорний;
- Наповнювач: войлок.

Парта Скотта:
- В основі лавки профіль 30х30
- Оббивка - кожвініл
- Ширина 60 см
- Висота 20 см
Зможемо підібрати колір і обшивку під ваші тренажери в спортзалі.
МОЖЛИВІСТЬ ДОКОМПЛЕКТАЦІЇ ЛАВКИ ПАРТОЮ СКОТТА, ТРЕНАЖЕРОМ ДЛЯ НІГ, ВЕРХНЬОЮ ТА НИЖНЬОЮ ТЯГОЮ

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Вага | 35 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 45 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава регульована з негативним кутом та партою Скотта без стійок |
| Клас | Для дому |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний, Білий |
| Тип лави | Довжина жиму, Для преса, З негативним кутом нахилу, Універсальна, Для жиму під нахилом, З приставкою Скотта |
| Оббивка | шкірвініл |
| Регулювання сидіння | Да |
| Регулювання спинки | Да |
| Спинка | 90х30см |
| В основі лавки профіль | 40х40мм |
| Сидіння | 38х30см |
- Ціна: 5 800 ₴
