Топ продаж
-14%










Гантелі чавунні набірні 2 по 8.5 кг диски металеві розбірні
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гантелі чавунні набірні 2 по 8.5 кг диски металеві розбірні
Характеристики
- Вага гантелі: 8,5 кг
- В комплекті: 2 шт
- Отвір у дисках: 26.5 мм
- Розміри блінів кг: 1.25 кг - ф12 см, товщина 2 см; 2.5 кг - ф 16 см , товщина 2 см
- Диски металеві з порошковим покриттям ударостійким
- Для виробництва використовується високоміцний чавун
- Номінал ваги зазначений на кожному диску
- Гриф гантельний 35 см - 2 шт, металевий з хромованим покриттям
- В комплекті 4 затискні гайки з гумовими фіксаторами
- Насічка проти ковзання рук
- Діаметр грифа 25 мм

Комплектація набору:
- 2 шт. - гантельний гриф 35 см. Металевий з хромованим покриттям
- 4 диска по 2.5 кг, 4 диска по 1,25 кг
- 4 гвинтові гайки з ущільнювачами
- Загальна вага гантелей 2 по 8,5 кг


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гантелі |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Вага | 17 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Замки | Гайка |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гантелі чавунні збірні 2 по 8.5 кг диски металеві розбірні |
| Клас | Для дому, Полупроф |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Вага грифа | 1 |
| Макс. навантаження на гриф | 30 |
| Покриття дисків | Полімерна порошкова фарба |
| Довжина грифа | 35 см |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Матеріал дисків | Чавун |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 8.5 |
| Основний колір | Чорний |
| Кількість у комплекті | Дві гантелі |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Діаметр робочої зони для рук | 25 |
- Ціна: 2 950 ₴



