Топ










Гантелі обгумовані набірні 2 по 7 кг диски металеві
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гантелі обгумовані набірні 2 по 7 кг диски металеві
Характеристики
- Тип: Гантелі сталеві обгумовані, набірні
- Загальна вага: 14 кг
- Вага дисків: 12 кг
- Вага грифів: по 1 кг
- Комплектація: 8 дисків по 1.25 кг, 4 диска по 0.5 кг, 2 гриф по 35 см, 4 затискні гайки
- Розміри дисків: 1,25 кг діаметр 13 см, товщина 1,2 см, 0,5 кг діаметр 9,5 см, товщина 1 см.
- Покриття: Грифи - сталеві, покриті шаром хрому.
- Диски: Обгумовані.
- Діаметр грифа: 25 мм.
- Посадковий діаметр дисків: 26,5 мм
- Колір: Чорний.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гантелі |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Вага | 14 кг |
| Покриття млинців | Гума |
| Замки | Гайка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гантелі прогумовані складані 2 по 7 кг-диски металеві |
| Клас | Для дому, Полупроф, Професійні |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Вага грифа | 1 |
| Макс. навантаження на гриф | 30 |
| Покриття дисків | Прогумовані |
| Довжина грифа | 35 см |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | Качай Залізо |
| Вага однієї гантелі | 7 кг |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 4 |
| Кількість у комплекті | Дві гантелі |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 14 кг |
| Діаметр робочої зони для рук | 25 |
- Ціна: 2 800 ₴



