Топ
-19%










Гантель набірна Одна Long на 20 кг з ABS покриттям гриф хром диски композитні
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гантель набірна Одна Long на 20 кг з ABS покриттям гриф хром диски композитні
В комплект входять:
- Диск вагою 1,25 кг — 2 шт;
- Диск вагою 2,5 кг — 6 шт;
- Гриф гантельний 45 см, 2 гайки, 2.5 кг

Конкурентні особливості товару:
- Без запаху;
- Перед упаковкою, кожен диск проходить спеціальну очистку;
- Вказана вага на кожному диску;
- Повністю покриті протиударним пластиком зі всіх сторін;
- Пластик захищає будь-яке покриття від відколів,тріщин і подряпин;
- Отвори дисків посилені від стирання;
- Гриф має протиковзку насічку

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гантелі |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Вага | 20 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Покриття млинців | Пластик |
| Замки | Гайка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гантель збірна Одна Long на 20 кг з ABS-покриттям хром гриф диски композитні |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 30 мм |
| Макс. навантаження на гриф | 50 |
| Покриття дисків | Протиударний пластик |
| Внутрішній діаметр дисків | 31 мм |
| Довжина грифа | 45 см |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Матеріал дисків | Композит, Битум |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 20 |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Кількість у комплекті | Одна гантель |
| Матеріал грифа | хромована сталь |
| Вага | 20 кг |
- Ціна: 1 300 ₴


