Топ продаж
-13%










Гантелі набірні 2 по 13 кг з ABS покриттям хром грифи диски бітумні
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гантелі набірні 2 по 13 кг з ABS покриттям хром грифи диски бітумні
Конкурентні особливості товару
- Без запаху;
- Не мажуться порівняно з дисками інших виробників;
- Перед упаковкою кожен диск проходить спеціальне очищення;
- Вказано вагу на кожному диску;
- Повністю покритий протиударним пластиком з усіх боків;
- Пластик захищає будь-яке покриття від сколів, тріщин та подряпин;
- Не дзвенять при занятті та одяганні дисків на гриф;
- Отвори дисків зміцнені від стирання;
- Доставляються у посиленій упаковці

У комплект входить:
- Диски: 4 по 2.5 кг, 8 по 1.25 кг
- Два грифи 45 см - 30 мм - 4 гайки (затискача)
- На одну гантель одягається 2 по 2,5 кг, 4 по 1,25 кг.
Характеристики товару
- Вид замку: Гвинтовий;
- Форма грифу: Пряма;
- Матеріал грифа: хромована сталь;
- Діаметр грифа: 30 мм;
- Вага грифу 3 кг;
- Довжина: 45 см;
- У комплекті до грифу два гвинтові затискачі;
- Максимальне навантаження: 30 кг;
- Диски вкриті протиударним пластиком;
- Вага дисків: 4 по 2.5 кг; 8 по 1.25 кг;
- Загальна вага: 26 кг (за дві штуки);
- Колір дисків: Чорний

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гантелі |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Вага | 26 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Покриття млинців | Пластик |
| Замки | Гайка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гантелі збірні 2 по 13 кг з ABS-покриттям хром грифи диски бітумні |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 30 мм |
| Вага грифа | 3 |
| Макс. навантаження на гриф | 50 |
| Покриття дисків | Протиударний пластик |
| Внутрішній діаметр дисків | 31 мм |
| Довжина грифа | 45 см |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Матеріал дисків | Битум |
| Покриття грифа | Пластик |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 13 |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 4 |
| Кількість у комплекті | Дві гантелі |
| Матеріал грифа | хромована сталь |
| Вага | 26 кг |
- Ціна: 1 800 ₴




