Топ продаж
-13%










Гантелі набірні 2 по 10 кг з ABS покриттям хром грифи диски бітумні
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гантелі набірні 2 по 10 кг з ABS покриттям хром грифи диски бітумні
Конкурентні особливості товару
- Без запаху;
- Не мажуться, порівняно з дисками інших виробників;
- Перед упаковкою, кожен диск проходить спеціальну очистку;
- Вказана вага на кожному диску;
- Повністю покритий протиударним пластиком зі всіх сторін;
- Пластик захищає будь-яке покриття від відколів,тріщин і подряпин;
- Не дзвенять при занятті та одяганні блінів на гриф;
- Отвори дисків усилені від стирання;
- Доставляються в посиленій упаковці

В комплект входить:
- Диски: 4 по 2.5 кг, 4 по 1.25 кг
- Два грифа 45 см - 30 мм - 4 гайки (затискача)
- На одну гантель одягається 2 по 2.5 кг, 2 по 1.25 кг
Характеристики товару
- Вид замку: Гвинтовий;
- Форма грифа: Пряма;
- Матеріал грифа: хромована сталь;
- Діаметр грифа: 30 мм;
- Вага грифа 3 кг;
- Довжина: 45 см;
- В комплекті до грифу два гвинтових затискачі;
- Максимальне навантаження: 30 кг;
- Диски покриті протиударним пластиком;
- Ваги дисків: 4 по 2.5 кг, 4 по 1.25 кг;
- Загальна вага набору: 20 кг (за дві штуки);
- Колір дисків: Чорний

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гантелі |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Вага | 20 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Покриття млинців | Пластик |
| Замки | Гайка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гантелі збірні 2 по 10 кг з ABS-покриттям хром грифи диски бітумні |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 30 мм |
| Вага грифа | 3 |
| Макс. навантаження на гриф | 50 |
| Покриття дисків | Протиударний пластик |
| Внутрішній діаметр дисків | 31 мм |
| Довжина грифа | 45 см |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Матеріал дисків | Битум |
| Покриття грифа | Пластик |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 10 |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 4 |
| Кількість у комплекті | Дві гантелі |
| Матеріал грифа | хромована сталь |
| Вага | 20 кг |
- Ціна: 1 700 ₴



