


Штанга набірна + W-подібний гриф з гантелями на 101 кг диски Граниліт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга набірна + W-подібний гриф з гантелями на 101 кг диски Граниліт
Комплектація:
- Прямий гриф довжиною 180 см 1 шт + 2 замки. Фврбований. Вага - 7 кг.
- Вигнутий гриф довжиною 145 см 1 шт + 2 замки. Фарбований. Вага - 6 кг
- Гриф короткий довжиною 43 см 2 шт + 4 гайки. Вага - по 1.3 кг
- Диски гранилітні фарбовані 15 кг - 2 шт, 10 кг - 2 шт, 5 кг - 4 шт, 2,5 кг - 4 шт, 1,5 кг - 4 шт

Характеристики:
- Вага дисків: 86 кг
- Вага набору разом з грифами: 101 кг
- Кількість грифів у набор: 4 шт (прямий 180 см, кривий W образний, гантельні грифи 2 шт)
- Покриття дисків: Фарба
- Наповнювач дисків: Граниліт (Бетон)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Замки | Клямка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга збірна + W-подібний гриф із гантелями на 101 кг диски Граніліт |
| Клас | Для дому |
| Макс. навантаження на гриф | 140 |
| Покриття дисків | Краска |
| Форма грифа | Прямий, W-подібний, короткий (для гантелей) |
| Вага штанги | до 100 кг |
| Тип замка | Замок |
| Матеріал дисків | Граніліт, Композит |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 8 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 101 кг |
- Ціна: 4 100 ₴
