


Штанга розбірна + Гантелі на 57 кг диски граниліт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга розбірна + Гантелі на 57 кг диски граниліт
Параметри грифа
- Довжина: 150 см;
- Довжина навісної зони для блінів: 25 см;
- Довжина робочої зони (хвата): 100 см;
- Діаметр: 25 мм;
- Вага: 6 кг;
- Матеріал: хромована сталь;
- Максимальне навантаження: до 120 кг
Диски
- 8 по 2.5 кг, 2 по 5 кг, 2 по 10 кг;
- Діаметр отвору: 27 мм;
- Матеріал дисків: граниліт (Бетон);
- Колір дисків: темно-синій.

Гантельні грифи
- Довжина: 32 см;
- Діаметр: 25 мм;
- Вага: 1 кг;
- Матеріал: металопластик;
- Максимальне навантаження: до 20 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Замки | Клямка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Тип грифа | Прямий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга збірна + Гантелі на 57 кг-диски граніліт |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Вага грифа | 6 кг |
| Макс. навантаження на гриф | 120 |
| Покриття дисків | Краска |
| Форма грифа | Прямий, Гантельні грифи |
| Внутрішній діаметр дисків | 27 мм |
| Довжина грифа | 150 см |
| Довжина зони захоплення | 100 см |
| Вага штанги | до 60 кг |
| Тип замка | Замок |
| Довжина навісної зони | 25 см |
| Матеріал дисків | Граніліт, Бетон |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Темно-синій |
| Замки (фіксація) | 6 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 57 кг |
- Ціна: 2 450 ₴
