

Штанга розбірна на 116 кг диски граниліт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга розбірна на 116 кг диски граниліт
Параметри грифа
- Довжина: 200 см;
- Довжина навісний зони для блінів: по 35 см;
- Довжина робочої зони (хвата): 130 см;
- Вага: 8 кг;
- Матеріал: хромована сталь;
- Максимальне навантаження: до 160 кг;
- Повністю фарбований.

Кількість і характеристики дисків
- 2 по 1.5 кг;
- 2 по 2.5 кг;
- 2 по 5 кг;
- 2 по 10 кг;
- 2 по 15 кг;
- 2 по 20 кг;
- Діаметр отвору: 27 мм;
- Матеріал дисків: граниліт (Бетон);
- Колір дисків: темно-синій.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Замки | Клямка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Штанга |
| Тип грифа | Прямий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга збірна на 116 кг диски граніліт |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Вага грифа | 8 кг |
| Макс. навантаження на гриф | 160 |
| Покриття дисків | Краска |
| Форма грифа | Прямий |
| Внутрішній діаметр дисків | 27 мм |
| Довжина грифа | 200 см |
| Довжина зони захоплення | 130 см |
| Вага штанги | до 120 кг |
| Тип замка | Замок |
| Довжина навісної зони | 25 см |
| Матеріал дисків | Граніліт, Бетон |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Темно-синій |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 116 кг |
- Ціна: 3 150 ₴
