-18%










Штанга набірна W-подібна на 32 кг диски з пластиковим покриттям
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга набірна W-подібна на 32 кг диски з пластиковим покриттям
Характеристики грифа
- Вид замку: гвинтовий;
- Форма грифа: вигнута;
- Матеріал грифа: сталь;
- Покриття грифа: хром;
- Діаметр грифа: 30 мм;
- Вага грифа: 6-7 кг;
- Довжина: 120 см;
- Максимальне навантаження: 100 кг;
- Отвори дисків посилені від стирання.

Характеристики дисків
- Ваги дисків: 4 по 5 кг, 2 по 2.5 кг;
- Диски покриті протиударним пластиком;
- Колір дисків: чорний;
- Загальна вага: 25 кг;
- Диски мають округлу форму;
- Вказана вага на кожному диску.
- Повністю покритий протиударним пластиком зі всіх сторін.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Пластик |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Стан | Новий |
| Тип | Штанга |
| Тип грифа | W-гриф |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга збірна W-подібна на 32 кг-диски з пластиковим покриттям |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 30 мм |
| Вага грифа | 6 кг |
| Макс. навантаження на гриф | 100 |
| Покриття дисків | Протиударний пластик |
| Форма грифа | W-подібний |
| Внутрішній діаметр дисків | 31 мм |
| Довжина грифа | 120 см |
| Вага штанги | до 50 кг |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Матеріал дисків | Граніліт |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 32 кг |
- Ціна: 2 050 ₴


