Новинка
-9%






Лавка регульована з від'ємним кутом без стійок
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка регульована з від'ємним кутом без стійок
- Довжина - 130 см;
- Ширина - 30 см;
- Висота - 45 см;
- Навантаження - до 350 кг;
- Вага тренажера - 30 кг;
- Профіль виготовлення 40х40;
- Порошкове фарбування;
- Колір білий, чорний;
- Наповнювач: паралон.
Зможемо підібрати колір і обшивку під ваші тренажери в спортзалі.
МОЖЛИВІСТЬ ДОКОМПЛЕКТАЦІЇ ЛАВКИ ПАРТОЮ СКОТТА, ТРЕНАЖЕРОМ ДЛЯ НІГ, ВЕРХНЬОЮ ТА НИЖНЬОЮ ТЯГОЮ



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Вага | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 45 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава регульована з негативним кутом без стійок |
| Клас | Для дому |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний, Білий |
| Довжина: | 130 |
| Тип лави | Довжина жиму, З негативним кутом нахилу, Для жиму під нахилом |
| Оббивка | шкірвініл |
| Регулювання сидіння | Да |
| Регулювання спинки | Да |
| Спинка | 90х30см |
| В основі лавки профіль | 40х40мм |
| Сидіння | 38х30см |
- Ціна: 5 900 ₴
