Топ










Гантель обгумована набірна Одна на 7 кг диски металеві
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гантель обгумована набірна Одна на 7 кг диски металеві
Характеристики
- Тип: Гантель сталева обгумована, набірна
- Загальна вага: 7 кг
- Вага дисків: 6 кг
- Вага грифа: 1 кг
- Комплектація: 4 диска по 1.25 кг, 2 диска по 0.5 кг, 1 гриф 35 см, 2 затискні гайки
- Розміри дисків: 1.25 кг діаметр 13 см, товщина 1.2 см., 0.5 кг діаметр 9.5 см, товщина 1 см.
- Покриття: Гриф - сталевий, покритий шаром хрому.
- Диски: Обгумовані.
- Діаметр грифа: 25 мм.
- Посадковий діаметр дисків: 26,5 мм
- Колір: Чорний.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гантелі |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Вага | 7 кг |
| Покриття млинців | Гума |
| Замки | Гайка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гантель гумова збірна Одна на 7 кг-диски металеві |
| Клас | Для дому, Полупроф, Професійні |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Вага грифа | 1 |
| Макс. навантаження на гриф | 30 |
| Покриття дисків | Прогумовані |
| Довжина грифа | 35 см |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | Качай Залізо |
| Вага однієї гантелі | 7 |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Кількість у комплекті | Одна гантель |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 7 кг |
| Діаметр робочої зони для рук | 25 |
- Ціна: 1 860 ₴




