Топ
-10%










Штанга з обгумованими дисками W-подібна 50 кг розбірні
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга з обгумованими дисками W-подібна 50 кг розбірні
- Сталеві, диски обгумовані мають компактний розмір, за рахунок чого, зручно займатися як вдома так і в спортивних залах.
- Гриф w-подібний, як і затискні гайки, повністю виконані зі сталі і покриті шаром хрому. Насічка на рукоятці грифа перешкоджає ковзанню рук і прекрасно "сидить" в руці. Така штанга довгий час будуть радувати вас своїм виглядом і якістю!
Характеристики грифа
- Довжина: 120 см;
- Довжина навісний зони для блінів: 19 см;
- Довжина робочої зони (хвата): 80 см;
- Діаметр: 25 мм
- Вага: 5 кг;
- Матеріал: хромована сталь;
- Максимальне навантаження: до 80 кг

Характеристики дисків
- Кількість: 2 по 2.5 кг, 4 по 5 кг, 2 по 10 кг;
- Діаметр отвору: 31 мм;
- Матеріал дисків: обгумована сталь;
- Колір дисків: чорний;
- Розміри дисків: 10 кг - 35 см, товщина 3 см; 5 кг - діаметр 22 см, товщина 2 см; 2.5 кг - діаметр 17 см, товщина 2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Штанга |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Тип грифа | W-гриф |
| Покриття млинців | Гума |
| Замки | Гайка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Вага | 50 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга з погумованими дисками W-подібна 50 кг розбірна |
| Клас | Професійні, Полупроф, Для дому |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Вага грифа | 5 |
| Макс. навантаження на гриф | 100 |
| Покриття дисків | Прогумовані |
| Форма грифа | W-подібний |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Довжина грифа | 120 см |
| Довжина зони захоплення | 80 см |
| Вага штанги | от 50 до 80 кг |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Довжина навісної зони | 19 |
| Матеріал дисків | Сталь, Гума |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 50 кг |
- Ціна: 9 400 ₴

