Топ










Штанга олімпійська набірна на 103 кг 180 см металева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга олімпійська набірна на 103 кг 180 см металева
Комплектація
- Гриф для штанги;
- Диски: 2 по 20 кг; 2 по 15 кг; 2 по 10 кг;
- 2 затискачі для дисків.
Характеристики грифа
- Форма грифа: прямий;
- Довжина грифа: 180 см;
- Діаметр: 50 мм;
- Діаметр отвору дисків 51 мм;
- Вага грифа: 13 кг;
- Протиударне фарбування;
- Диски оснащені спеціальними, зручними ручками, що дає можливість їх зручно переносити та експлуатувати.

| Основні | |
|---|---|
| Замки | Пружинні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Вага | 103 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Тип | Штанга |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга олімпійська збірна на 103 кг 180 см металева |
| Клас | Для дому, Полупроф, Професійні |
| Діаметр грифа | 50 мм |
| Вага грифа | 13 кг |
| Макс. навантаження на гриф | 200 кг |
| Покриття дисків | Полімерна порошкова фарба |
| Форма грифа | Прямий |
| Внутрішній діаметр дисків | 51 мм |
| Довжина грифа | 180 см |
| Вага штанги | до 100 кг |
| Тип замка | Пружинний |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
- Ціна: 11 500 ₴





