Новинка
-10%










Штанга набірна чавунна на 65 кг металеві диски
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга набірна чавунна на 65 кг металеві диски
Характеристики
- Вага: 65 кг
- Вага прямого грифа 7 кг, довжина 150 см
- Диски - 1,25 кг x 2 шт, 2,5 кг x 2 шт, 5 кг х 2 шт, 10 кг х 4 шт.
- Диски виготовлені з високоміцного чавуну методом лиття. Після обробки, диски розігрівають в печі до температури 180-200 градусів, фарбують ударопрочною фарбою і знову запікають до формування міцної кірки.
- Гриф: 1 шт.
- Гайки: 2 шт.
- Довжина грифа: 150 см
- Довжина посадкового місця з кожної сторони: по 25 см
- Діаметр грифа: 25 мм.
- Матеріал накладки: сталь хромована

Розміри дисків кг:
- 2.5 кг - ф 16 см , товщина 2 см
- 5 кг - ф22 см, товщина 3 см
- 10 кг - ф 30 см, товщина 3 см
- 15 кг - ф 35 см, товщина 3,5 см
- 20 кг - ф 38 см, товщина 4 см
- Діаметр посадкового отвору в дисках - 26,5 мм

| Основні | |
|---|---|
| Замки | Гайка |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Вага | 65 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Тип | Штанга |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга збірна чавунна на 65 кг металеві диски |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Макс. навантаження на гриф | 100 |
| Покриття дисків | Полімерна порошкова фарба |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Довжина прямого грифа | 150см |
| Вага прямого грифа | 7 кг |
| Тип замка | Замок |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Сірий |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
- Ціна: 9 000 ₴



