Новинка
-21%










Штанга набірна 59 кг металеві диски
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга набірна 59 кг металеві диски
Характеристики
- Вага: 59 кг
- Вага прямого грифа 7 кг, довжина 150 см
- Диски - 6 по 5кг, 2 по 4кг, 2 по 3кг, 4 по 2 кг
- На одну сторону одягається 3 по 5кг, 1 по 4кг, 1 по 3кг, 2 по 2 кг
- Диски без фарбування
- Гриф: 1 шт.
- Гайки: 2 шт.
- Довжина грифа: 150 см
- Довжина посадкового місця з кожної сторони: по 25 см
- Діаметр грифа: 25 мм.
- Матеріал грифа: сталь



| Основні | |
|---|---|
| Замки | Клямка |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Вага | 60 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Тип | Штанга |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга збірна 60 кг металеві млинці |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Макс. навантаження на гриф | 150 кг |
| Покриття дисків | Без покриття |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Довжина прямого грифа | 150см |
| Вага прямого грифа | 7 кг |
| Тип замка | Замок |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Сірий |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
- Ціна: 4 900 ₴
