Топ
-16%










Штанга + Гантелі металеві розбірні 2 по 36 кг Комплект 80 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга + Гантелі металеві розбірні 2 по 36 кг Комплект 80 кг
Характеристики
- Вага: 72 кг (2 шт по 36 кг).
- Вага прямого грифа 8 кг, довжина 180 см
- Диски - 8 по 5кг, 4 по 4кг, 4 по 3кг
- На одну гантель одягається 4 по 5кг, 2 по 4кг, 2 по 3кг
- Диски без фарбування
- Гриф: 2 шт. + 1 прямий гриф
- Гайки: 4 шт. + замку
- Довжина грифа: 42 см
- Діаметр грифа: 25 мм.
- Матеріал грифів: сталь



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Вага | 80 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Замки | Гайка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга + Гантелі металеві розбірні 2 по 36 кг Комплект 79 кг |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Макс. навантаження на гриф | 150 кг |
| Покриття дисків | Без покриття |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Довжина прямого грифа | 180см |
| Вага прямого грифа | 8кг |
| Довжина грифа гантельного | 42 см |
| Тип замка | Гвинтовий і Замок |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 36 |
| Основний колір | Сірий |
| Замки (фіксація) | 6 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага грифа гантельного | 2 кг |
- Ціна: 6 100 ₴





