Топ
-18%










Штанга + Гантелі металеві розбірні 2 по 50 кг Комплект 108 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга + Гантелі металеві розбірні 2 по 50 кг Комплект 108 кг
Характеристики
- Вага двох гантелей: 100 кг. (2 шт по 50 кг).
- Вага прямого грифа 8 кг, довжина 180 см
- Диски - 4 по 10 кг, 4 по 5 кг, 4 по 4 кг, 4 по 3кг, 4 по 2кг
- На одну гантель одягається 2 по 10 кг, 2 по 5 кг, 2 по 4 кг, 2 по 3 кг, 2 по 2 кг
- Диски без фарбування.
- Гриф: 2 шт. + 1 прямий гриф
- Гайки: 4 шт. + 2 замка
- Довжина грифа гантельного: 48 см. вага грифа 2 кг
- Діаметр грифа: 25 мм навісна зона
- Матеріал грифів: сталь з насічкою під руки



| Основні | |
|---|---|
| Замки | Гайка |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Вага | 108 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга + Гантелі металеві розбірні 2 по 50 кг Комплект 108 кг |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Макс. навантаження на гриф | 150 кг |
| Покриття дисків | Без покриття |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Довжина прямого грифа | 180см |
| Вага прямого грифа | 8кг |
| Довжина грифа гантельного | 48 см |
| Тип замка | Гвинтовий і Замок |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 50 |
| Основний колір | Сірий |
| Замки (фіксація) | 6 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага грифа гантельного | 2 кг |
- Ціна: 8 000 ₴





