




Штанга набірна на 40 кг з хромованим грифом диски граниліт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга набірна на 40 кг з хромованим грифом диски граниліт
Характеристики грифа:
- Хромований Гриф високої якості + 2 гайки;
- Довжина: 120 см
- Довжина навісної зони для блінів: 25 см;
- Довжина робочої зони (хвата): 70 см;
- Діаметр: 25 мм;
- Вага: 5 кг;
- Матеріал: хромована сталь;
- Максимальне навантаження: до 100 кг

Характеристики дисків:
- 2 по 2.5 кг, 2 по 5 кг, 2 по 10 кг;
- Діаметр отвору: 27 мм;
- Матеріал дисків: граниліт;
- Колір дисків: темно-синій
- В комплекті до грифу входять гайки (2 шт).
- На робочої зоні грифа нанесена насічка проти ковзання рук.
- В отворі кожного диска встановлена металева нержавіюча втулка.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Штанга |
| Тип грифа | Прямий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга збірна на 40 кг із хромованим грифом диски Граніліт |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Вага грифа | 5 |
| Макс. навантаження на гриф | 100 |
| Покриття дисків | Краска |
| Форма грифа | Прямий |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Довжина грифа | 120 см |
| Довжина зони захоплення | 70 см |
| Вага штанги | до 50 кг |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Довжина навісної зони | 25 |
| Матеріал дисків | Граніліт |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Темно-синій |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 40 кг |
- Ціна: 2 500 ₴
