-13%










Обгумована штанга на 165 кг з олімпійським грифом розбірна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Обгумована штанга на 165 кг з олімпійським грифом розбірна
- Сталеві, диски обгумовані мають компактний розмір, за рахунок чого, зручно займатися як вдома так і в спортивних залах.
- Гриф 220 см , як і затискачі, повністю виконані зі сталі і покриті шаром хрому. Насічка на рукоятці грифа перешкоджає ковзанню рук і прекрасно "сидить" в руці. Така штанга довгий час будуть радувати вас своїм виглядом і якістю!

Характеристики грифа
- Довжина: 220 см
- Діаметр грифа 50 мм
- Довжина навісний зони для блінів: 40 см
- Довжина робочої зони (хвата): 140 см
- Насічка проти ковзання рук на робочої зоні
- Вага: 20 кг
- Матеріал: хромована сталь
- Максимальне навантаження: до 250 кг
- В комплекті 2 затискачі

Характеристики дисків
- 2 по 2.5 кг, 4 по 5 кг, 6 по 10 кг, 4 по 15 кг
- Діаметр отвору: 51 мм
- Матеріал дисків: обгумована сталь
- Колір дисків: чорний
- Розміри дисків: 15 кг - діаметр 34 см, товщина 3.2 см,10 кг - діаметр 32 см, товщина 3 см, 5 кг - діаметр 22 см, товщина 2 див. 2.5 кг діаметр 17 см, товщина 2 см
- На кожному диску вказаний номінал ваги

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Штанга |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Тип грифа | Прямий |
| Покриття млинців | Гума |
| Замки | Пружинні |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Вага | 165 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Прогумована штанга на 165 кг із олімпійським грифом розбірна |
| Клас | Професійні, Полупроф |
| Діаметр грифа | 50 мм |
| Вага грифа | 20 |
| Макс. навантаження на гриф | 250 |
| Покриття дисків | Прогумовані |
| Форма грифа | Прямий, Олімпійський |
| Внутрішній діаметр дисків | 51 мм |
| Довжина грифа | 220 см |
| Довжина зони захоплення | 140 см |
| Вага штанги | понад 150 кг |
| Тип замка | Пружинний |
| Довжина навісної зони | 40 |
| Матеріал дисків | Сталь, Гума |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 165 кг |
- Ціна: 30 000 ₴


