Топ
-11%










Штанга олімпійська набірна на 120 кг диски в ударостійкому пластику
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга олімпійська набірна на 120 кг диски в ударостійкому пластику
Конкурентні особливості товару
- Диски мають округлу форму;
- Вказана вага на кожному диску;
- Повністю покриті протиударним пластиком зі всіх сторін;
- Пластик захищає будь-яке покриття від відколів, тріщин, подряпин;
- Не дзвенять при занятті та одяганні блінів на гриф;
- Вперше в Україні бітумні диски з'явилися номіналом 15 і 20 кг, що дає можливість розмістити на грифі більше дисків, зібравши штангу вагою до 170 кг;
- Отвори дисків усилені від стирання;
- Доставляються в посиленій упаковці

Характеристики товару
- Вид замку: затискачі
- Форма грифа: Пряма;
- Матеріал грифа: Сталь;
- Покриття грифа: Хром;
- Діаметр грифа: 50 мм;
- Діаметр стаканів 50 мм;
- Вага грифа 20 кг;
- Довжина: 220 см;
- Максимальне навантаження: 250 кг;
- Диски покриті протиударним пластиком;
- Ваги дисків: 2 по 15 кг, 4 по 10 кг, 4 по 5 кг, 4 по 2.5 кг;
- Діаметр отвори в дисках 51 мм;
- Загальна вага: 120 кг;
- Колір дисків: Чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Штанга |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Тип грифа | Прямий |
| Покриття млинців | Пластик |
| Замки | Гайка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Вага | 120 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга олімпійська збірна на 120 кг диски в ударостійкому пластику |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 50 мм |
| Вага грифа | 20 |
| Макс. навантаження на гриф | 250 |
| Покриття дисків | Протиударний пластик |
| Форма грифа | Прямий, Олімпійський |
| Внутрішній діаметр дисків | 51 мм |
| Довжина грифа | 220 см |
| Вага штанги | від 120 до 150 кг |
| Тип замка | Пружинний |
| Матеріал дисків | Композит, Битум |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 120 кг |
- Ціна: 8 200 ₴


