Топ
-22%










Штанга набірна W-подібна на 30 кг диски з пластиковим покриттям
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга набірна W-подібна на 30 кг диски з пластиковим покриттям
Конкурентні особливості товару
- Диски мають округлу форму
- Вказана вага на кожному диску
- Повністю покритий протиударним пластиком зі всіх сторін
- Пластик захищає будь-яке покриття від відколів,тріщин,подряпин
- Не дзвенять при занятті та одяганні блінів на гриф
- Вперше в Україні бітумні диски з'явилися номіналом 15 і 20 кг, що дає можливість розмістити на грифі більше дисків, зібравши штангу вагою до 100 кг
- Отвори дисків зміцнені від стирання
- Доставляються в посиленій упаковці

Характеристики товару:
- Вид замку: Гвинтовий
- Форма грифа: Вигнута
- Матеріал грифа: Сталь
- Покриття грифа: Хром
- Діаметр грифа: 28 мм
- Вага грифа 6 кг
- Довжина: 120 см
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Диски покриті пластиком протиударним
- Ваги дисків: 4 по 5 кг, 2 по 2.5 кг,
- Загальна вага: 30 кг
- Колір дисків: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Замки | Гайка |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Покриття млинців | Пластик |
| Тип грифа | W-гриф |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Тип | Штанга |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга складана W-подібна на 30 кг диски з пластиковим покриттям |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Вага грифа | 6 кг |
| Макс. навантаження на гриф | 100 |
| Покриття дисків | Протиударний пластик |
| Форма грифа | W-подібний |
| Внутрішній діаметр дисків | 31 мм |
| Довжина грифа | 120 см |
| Вага штанги | до 50 кг |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Матеріал дисків | Композит, Битум |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 30 кг |
- Ціна: 1 900 ₴

